خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / چگونه به برنامه سفر سفر

چگونه به برنامه سفر سفر

آیا شما بسیار سفر کرده قبل از شما برنامه سفر نداشت؟

اگر نه، شما می خواهم به? شما در صورت اورژانس آماده می شود؟ اگر شما این سوال با اطمینان پاسخ, نگاهی به راهنمایی های زیر.

هر گونه اشیاء قیمتی غیر ضروری در سفر خود را با شما را ندارد.

بیشتر شما را با شما، بالاتر شانس خود را از دست دادن موارد. بدتر از آن، آنها به سرقت رفته می تواند.

هنگامی که شما می دانید که در آن شما در سفر, شما می توانید برخی از زمان برای یادگیری در مورد جایی که شما قصد رفتن را. خرید نقشه مناسب و معقول از شهر و یا منطقه که در آن شما قصد دارید به سفر و صرف زمان به دنبال عمده بیش از جهره های سرخپوستان، مناطق ديدني ها و موزه ها. این به شما ایده ها در فعالیت های مختلف است که شما می توانید به من بدهید.

اولین چیزی که به انجام زمانی که شما را به اتاق هتل این است که ساعت زنگ دار را بررسی کنید. نمی خواهید توسط تنظیم زنگ بیدار کنید. بیدار شدن از خواب در زمان انتخاب خود را برای تعطیلات خود را ایده آل است.

موتور سیکلت حمل و نقل بزرگ برای سفر کوتاه است. توانایی برای لذت بردن از سواری خود، به سرعت، رانندگی و گاز بهره وری می تواند کمک به سفر شروع در سرگرم کننده راه. به سفر با موتور سیکلت هیجان انگیز است.

اگر شما در حال گرفتن اتاق هتل، که آیا هر بازسازی آینده وجود دارد یا نه پرس و جو. شما نمی خواهید به ساخت و ساز مداوم اذیت زمانی که شما در حال تلاش برای استراحت. فقط در آن زمان کتاب نیست.

در حالی که شما باید به دکتر خود و از قبل برای اطمینان بهتر است صحبت کنید، مصرف قرص خواب پاسخ به در غیر این صورت پرواز مالیات شود ممکن است. این می تواند کمک به شما به خواب در شرایطی است که بسیاری از ناراحت کننده, هیئت مدیره هواپیما. پرواز شما کمتر ناخوشایند با در نظر گرفتن کمک خواب کمک به شما برخی از shut-eye در طول شب می توانید. از همه مهمتر، صبر در مصرف قرص تا زمانی که پرواز گرفته است؛ در صورت تاخیر و یا تغییرات در برنامه وجود دارد این شما ذهنی آگاه نگه می دارد.

اگر شما خارج از کشور سفر آن را آماده در مورد بدترین رخ از جمله از دست دادن احتمالی پاسپورت است. ایالات متحده آمریکا شما می توانید این در ایالات متحده وزارت امور خارجه که دارای اطلاعات مفید در مورد شما باید بدانید که چه باید بکنید برای گذرنامه مفقود و یا اورژانس های دیگر. این اطلاعات در حالی که سفر را ادامه می دهند. شما می توانید جایگزین در چند روز دریافت کنید.

میان وعده غیر مایع را در هواپیما سواری. سبزیجات یا میوه را تا حد ممکن سالم ماندن را. شما مقدار زیادی از پول را با انجام این کار بیش از حد ذخیره.

اگر شما در حال سفر به منطقه زمانی مختلف بیدار تا حدود ۸ بعد از ظهر یا بعد در منطقه جدید به منظور کمک به شما در تنظیم نگه داشتن خود. حتی اگر شما خسته، رفتن به رختخواب خیلی زود تاخیر جت با نگه داشتن بدن خود را در منطقه زمانی خانه خود را طولانی می کند. اگر بدن شما به سرعت به تغییر منطقه زمانی را تنظیم به شما کمک کند شما تاخیر جت سریع فائق آید.

آیا شما دانش شما نیاز دارید به سفر? شما احساس اعتماد به نفس بیشتری در برنامه سفر خود را? شما هر چیزی که برای بودجه شما و نیازهای شما اضافه کنم؟ اگر وضعیت اضطراری و یا غیر منتظره ناشی شما در حال حاضر آماده? با استفاده از راهنمایی های ارائه شده در اینجا، شما بهتر به پاسخ اين گونه سوالات باید آماده

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

70 − = 60