خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / مشاوره سفر برای هر نوع مسافرتی

مشاوره سفر برای هر نوع مسافرتی

بدون شک است که سفر هیجان دارد. بسیاری از مکان های بزرگ سراسر جهان به چشم دیدن وجود دارد. ندای مردم عجیب و غریب و فرهنگ بی وقفه جذاب می تواند اما فراموش نکنید که همچنین گشت و گذار کوچکتر برای لذت بردن از وجود دارد. شما حتی می توانید چیزهای جالب و خوردنی نزدیک به خانه، اگر شما آشنا با که به کجا نگاه.

ترک هر گونه اقلام با ارزش در خانه هنگام سفر لازم نیست. اگر شما تصمیم به آوردن اشیاء با ارزش شما آنها را از دست بدهد یا آنها حتی می تواند به سرقت رفته است.

اگر شما در خارج از کشور سفر مهم سند برخی از اطلاعات است. این شامل شماره تلفن و آدرس و URL برای سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور که در آن شما تعطیلات هستند. اگر هیچ مشکلی برای شما بوجود می آیند, این اولین نقطه تماس خود است. تجربه زیادی با چهره مسافران مسائل دارند و آنها را کمک کنید.

بسیار مراقب باشید در هنگام ابتلا به تاکسی در یک کشور دیگر هنگامی که به سفر می خواهید. شما باید برخی از تاکسی واقعی است. هر احمق می تواند نشانه “تاکسی” بر روی ماشین خود سیلی و شما هیچ وقت نمی دانید که آنها ممکن است و یا جایی که آنها گرفتن شما در نهایت ممکن است.

ثبت نام با قیمت سفر در حال مشاهده سایت. شما می توانید در محل مورد نظر قرار داده و آن را نگه می دارد چشم در قیمت برای آن منطقه. زمانی که قیمت بلیط هواپیما اقامت سقوط به سطح شما را انتخاب کنید، شما یک ایمیل از سایت در مورد تغییرات دریافت خواهید کرد. این به این معنی شما لازم نیست که نگاهی به قیمت هر روز.

کارت های کسب و کار با شما را در تمام زمانها. اگر سفر در شهر های خارجی این دیگران اگر شما تا کنون از دست رفته شما را جهت به هتل خود را کمک خواهد کرد. این نیز برای کسانی که درک شرکت از زبان است.

بسیاری از فروشگاه شارژ بیش از حد برای این نوع از محصولات. سعی کنید در چگونه شما را در جای بسته شود. این به شما فضای اضافی لازم برای چیزهای دیگر به من بدهید.

موتور سیکلت نحوه خوب حمل و نقل برای سفر روز است. سوخت کارآمد و سریع و سرگرم کننده هستند! می توان آن را بسیار لذت بخش برای سفر با موتور سیکلت.

بارانی هنگام سفر بسته. هیچ پیش بینی زمانی که می آید به آب و هوا وجود دارد. شما همچنین می توانید آن را به عنوان یک لباس بلند و گشاد و یا windbreaker استفاده کنید.

پول نقد چک شما را در پیشبرد به عنوان آنها پذیرفته نمی شود ممکن است. چک های مسافرتی است که به طور کلی در بسیاری از مکان قابل قبول است، اما آنها بدون هیچ زحمتی. اگر آنها تکیه در وضعیت strapped مالی می کنید.

شرکت های اجاره خودرو معمولا نیاز به مستاجرها به حداقل ۲۵ سال سن، اگر چه برخی اجاره به رانندگان جوان ۱۸٫ اگر شما هنوز رتبه دهی نشده است ۲۵, شما ممکن است به پرداخت نرخ بالاتر و شما ممکن است برای قرار دادن اطلاعات کارت اعتباری را داشته باشد. قوانین خاص سالمندان را از اجاره خودرو جلوگیری می کند. سوال در مورد محدودیت در سن قبل از رزرو لازم است.

این جهان بزرگ بزرگ به اکتشاف است. مقصد در دسترس برای هر نوع گردشگری هستند. هستند بسیاری از مکان های جدید برای شما به کشف

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 − = 51