خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / سفر که رویاهای شده

سفر که رویاهای شده

سفر می دهد یک دیدگاه جدید در چیز. با این حال، آن است که اغلب سخت گام فراتر از آنچه شما واقعا راحت با است. این است که این مقاله را با برخی از مشاوره کمک خواهد کرد. آنها توسط کارشناس مسافران فقط برای شما وارد نشده است.

هنگامی که کشورهای دیگر سفر می شود با احتیاط از تاکسی چه شما را به دریافت کنید. قبل از ورود به هر تاکسی می دانم اگر آن یکی واقعی است. کسی می تواند “تاکسی” در ماشین قرار دهید و شما نمی دانید اگر آنها واقعا هستند یا جایی که آنها می تواند شما را را.

هر زمان شما در حال سفر، زمان کل از اموال خود داشته باشید. هنگام حمل کیف، مطمئن شوید که شما نگه داشتن آن جمع زیر بازوی شما. اجتناب از toting کیسه که بستن زیپ به راحتی در دسترس، به خصوص اگر شما را در زمینه های بسیار شلوغ است.

اینها اما چند نکته که در نظر بگیرید هنگامی که خرید برای یک کیسه امن برای سفر خود را.

اگر شما نوشیدن قهوه، تا آن را ذوب کردن مقداری یخ هتل نشسته است. یخ فیلتر شده است و شما می توانید اجازه دهید آن را ذوب یک شبه برای قهوه خود استفاده کنید. این اجازه می دهد تا شما را به دم اون تازه مزه کردن قهوه با استفاده از انواع فیلتر آب.

بیابان نمایش بزرگ و جالب گیاهان و حیوانات است. کسی که هرگز تجربه کویر را یافتن احتمال مواجهه اول بسیار قابل توجه است. زندگی خیلی کوتاه شامل زیرچشمی نگاه کردن در محیط منحصر به فرد منطقه خشک است.

اگر شما در حال بدست گرفتن سفر جاده ای با بچه ها، را همراه چند ورق کوکی. آنها این ورق را به عنوان یک سطح صاف به رنگ و یا کارت های بازی استفاده کنید. همچنین بزرگ در پشت سر هم با روشن مغناطیسی اعداد و حروف کار می کنند.

تاریخ انقضا گذرنامه خود آگاه باشید. مقررات مربوط به گذرنامه خود را در بسیاری از کشورها وجود دارد. اگر پاسپورت شما در مقدار زمان انقضای شما به کشور خود مجاز شود ممکن است. این محدوده از ۳ تا ۶ ماه و یا حتی ۸ ماه تا یک سال می تواند برسد.

یکی از اولین چیزهایی که شما باید انجام دهید قبل از سفر به یک کشور خارجی برای تعیین یا نه شما باید ویزا است. گاهی ویزا می تواند وقت گیر می کردن، بنابراین آن است که همیشه ایده خوبی برای آغاز روند تقاضا برای یکی به محض این که شما می توانید. اگر شما ویزا را ندارید و مقصد شما به آن نیاز دارد، سپس شما را وارد کنید قادر خواهد شد.

بررسی نرخ مبادله ارز قبل از ترک به طوری که شما می دانید چه انتظار. با دانستن چقدر پول خود ارزش در کشورهای دیگر است شما ایده های بهتری در چگونه بهترین به بودجه سفر خود را داشته باشد. قادر به حذف بخش زیادی از استرس که راه سفر خواهیم کرد!

ثبت نام برای خبرنامه الکترونیکی هر هواپیمایی. این قطعه از اطلاعات آخرین لحظه ارائه می دهد تخفیف و تخفیف های مختلف است که ممکن است در دسترس عموم باشد. درست است، این بدان معنی است که یک ایمیل بیشتر برای پر کردن صندوق، اما می تواند مقدار پول شما می توانید ذخیره کنید توسط خوبی به ارزش آن.

حالا سفر آماده ای؟ در حال حاضر، شما را مشاهده کنید که شما در انتظار. گزینه های خود را با دقت در نظر. آن زمان که سفر تعطیلات بعدی، یکی است که شما را به تجربه های رنگی غوطه ور ساختن و ایجاد خاطره برای یک عمر برنامه ریزی است

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =