خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / سفر می تواند سرگرم کننده دوباره با این ایده های بزرگ

سفر می تواند سرگرم کننده دوباره با این ایده های بزرگ

سفر از کودکی یادت می آید؟ سفر اغلب زمان کشف حیرت اور بود. احساس های دوست داشتنی که هنوز هم ممکن است. اینترنت برای مقصد سفر اسکن. درخواست برای پیشنهاد به دوستان و خانواده. صحبت با خانواده خود را در انتخاب به توافق برسند. و استفاده از راهنمایی شامل اینجا!

دوربین مناسب برای سفر خود انتخاب کنید. باتری های قابل شارژ در سفر کمپینگ مثلا کار نخواهد کرد. در هر صورت شما می خواهید یک دوربین است که روشن و تمرکز آنها رخ می دهد بنابراین شما می توانید عکس را جذب به سرعت.

قبل از رزرو انجام تحقیقات خود را ساخت. دفعات بازدید: آنلاین بررسی قبل از رزرو کنید. سوال در مورد تجربیات سفر خود را دوستان و روابط. انجام برخی از تحقیقات شما را آگاه تر از آنچه می تواند انتظار می رود و کمک به شما تصمیم می گیرید چه فعالیت برای انجام یک بار شما وجود دارد خواهد شد.

متوقف کننده درب استفاده هنگام سفر بسته. اگر شما به اقامت در یک کشور است که به عنوان شما ممکن است می خواهند امنیت اضافی.

اگر خانه شما deadbolt و یا زنجیره ای فراتر از قفل درب اصلی فاقد یکی از این doorstops کوچک، گوه به شکل زیر درب قبل از خواب قرار دهید.

اقامت آرام و تشکیل شده است. وقت خود را در جستجوی خانه خود را برای پلاگین آداپتور و بالش سفر یا لوازم آرایش خود را هدر ندهید. همه از ضرورت سفر خود را در یک نقطه قرار دهید. حتی حمل و نقل کردن در یک مکان خاص نگه داشته می توان یک محل عالی برای فروشگاه ملزومات سفر.

پرواز off-hour دلنشین با کمک خواب ایدز ساخته شده می تواند. خواب در هواپیما می تواند با توجه به صندلی های ناراحت کننده فضای عجیب و صدای هواپیما و مسافران دیگر مشکل. اگر شما احساس می کنید نگران پرواز، فکر مصرف قرص خواب. هرگز قرص های خواب آور را قبل از هواپیما خود را بالا در هوا، ممکن است تاخیر و یا مشکلات دیگری پیش بینی نشده.

بنابراین شما می توانید به دست آوردن ورود به کشور به شما ویزا در بسیاری از کشورهای دنیا می کنید. گاهی ویزا می تواند مدت طولانی به روند بنابراین بهتر است برای درخواست برای یک مدت طولانی قبل از شما به دلیل سفر طول می کشد. نگه داشتن در ذهن شما کشورهای بدون ویزا معتبر وارد کردن نمی باشد.

در حالی که شما دور هستند اگر شما باید آن را در فرودگاه ذخیره رزرو فضا برای ماشین شما حتما. می توان آن را گران تر به کتاب این روز پرواز شما پارکینگ. اگر شما فقط نگاهی به تاکسی به فرودگاه آن ممکن است حتی بیشتر را ذخیره کنید.

امید بستن در خبرنامه الکترونیکی شرکت های هواپیمایی بزرگ را امتحان کنید. شما اول به شنیدن در مورد تخفیف ویژه تخفیف و آخرین پیشنهادات از طریق خبرنامه الکترونیکی این خواهد بود. پس انداز شما لذت بردن از بیش از برای نیاز به مقابله با چند آیتم بیشتر در صندوق را تشکیل می دهند.

طرح را متوقف می شود زمانی که نوجوان را در سفر را هر چند ساعت. این توقف برای استراحت دستشویی و شانس کمی کشش است. همچنین، شما باید به همه ترک ماشین به طوری که آنها بیمار می داشته باشد. ممکن است کمی طولانی تر کنید وجود دارد اما سفر خواهد بود بسیار کمتر استرس زا.

اگر شما در زمان لازم برای برنامه ریزی هر سفر می تواند بسیاری از سرگرم کننده. نکات در اینجا فقط برخی نکات سفر است که همه مسافران باید هستند

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 − 68 =