خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / سفر راهنمایی و ترفندها را ترک خانه آسان تر

سفر راهنمایی و ترفندها را ترک خانه آسان تر

خوش آمدید به بهترین سفر راهنمای. بسیاری از مکان های فوق العاده برای تجربه وجود دارد. آن می تواند چنین هیجان. آماده سازی مناسب به مصرف فقط هر سفر تمام لذت بخش تر کند.


اینجا این است که برخی از اطلاعات است که مسافران دیگر پیدا کرده اند بسیار مفید است.

هنگامی که شما مقصد را انتخاب نمودید، وقت برای رسیدن به دانستن بیشتر در مورد که در آن شما در حال رفتن را. شهر مناسب و معقول و یا نقشه منطقه ای که در آن شما در حال رفتن به خرید و نگاهی هم به آن نگاه به موزه های اطراف و مناطق گشت و گذار بزرگ پیدا کنید. حفظ برخی از منطقه کمک خواهد کرد که شما آن را راحت تر حرکت.

یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما می توانید برای آماده شدن برای سفر به itemize لازم بسته است. این لیست در هر ماه چند هفته قبل از سفر خود را ایجاد. اگر شما در عجله و باید بسته درست قبل از ترک، این فهرست که شما باید همه چیز را که شما نیاز دارید، و که شما نباید چیزی فراموش اطمینان حاصل شود.

در صورتی که آنها از دست رفته تبدیل عکس فرزندان خود را در همه زمان نگه. از دست دادن آهنگ از یک کودک می تواند بسیار ترسناک. گاهی اوقات اینجور چیزها اتفاق می افتد. اگر شما یک عکس از کودک خود را در شما سپس این اگر آنها همیشه در نهایت گم می تواند مفید آمده.

بسیار مراقب باشید در هنگام ابتلا به تاکسی در یک کشور دیگر هنگامی که به سفر می خواهید. اگر شما احساس بد در هاپ. هر کس می تواند از کلمه “تاکسی” در وسیله نقلیه خود را قرار داده و شما هرگز خواهد بود عاقلانه تری.

بسته کیسه های کوچک از clothespins برای سفر بعدی خود را. در حالی که آنها چیزی است که شما به طور معمول بسته می شود ممکن است، clothespins بسیار در مفید آمده می تواند.

سعی کنید به کار در برخی از فعالیت های فیزیکی قبل از پرواز خود را. بودن در یک پرواز طولانی می تواند فوق العاده خسته کننده. پشت و پاهای شما می توانید شروع به گرفتگی عضلات تا پس از نشستن برای مدت زمان طولانی. گرفتن خوب تمرین یا قبل از پرواز خود را می تواند به شما احساس آرامش و کاهش احتمال بدن شما میزان در طول پرواز خود را در کشش.

شما به سرعت سازماندهی کارها. پشم شویی خانه خود را برای همه چیز شما نیاز برای سفر خود را زمان زیادی صرف نیست. بن و نگه داشتن همه آیتم های سفر خود را در یک مکان است. ظرف خوب را که متناسب با منظمی در زیر تخت و آماده برای سرعت گرفتن هر زمان که شما در تعطیلات بروید.

شما می توانید عضویت انجمن ها و وب سایت هایی که در سفر متمرکز شده است. با دیگران که سفر است بهترین راه برای آماده شدن برای سفر خود را درگیر شدن. این کمک خواهد کرد که شما دوستان و حتی کمک به شما در جلوگیری از اشتباه در طول سفر خود را.

امیدوار شده است که برخی از استراتژی های بزرگ برای کمک به نیازهای سفر شما آموخته اند. بدون شک شما می خواهند به حداکثر رساندن زمان خود را در حالی که دور از خانه است! اطلاعات ارائه شده در زمان بعدی شما اعمال می شود. موفق باشید و بهترین آرزوها در سفر خود! مقصد خود را انتخاب شما است به تماس در حال حاضر

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

72 − = 65