خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / سفر راهنمایی است که هر کس باید دریافت

سفر راهنمایی است که هر کس باید دریافت

Cruises راه فوق العاده برای سفر به مکان های مختلف است. کشتی کروز ارائه می دهد بسیاری از فعالیت های مختلف و امکان کشف مکان های مختلف. این مقاله می تواند کمک به شما لذت بردن از این و دیگر روش های سفر.

ترک چه اشیاء با ارزش شما می توانید در خانه و آنها را در سفر خود را ندارد. اگر بسیاری از اشیاء با ارزش را با شما را شما شانس بیشتری از دست دادن آنها و یا داشتن آنها به سرقت رفته است.

هنگامی که شما خارج از کشور سفر یادداشت تمام اسناد مهم را نگه دارید. اطلاعات مهم شما باید شامل اطلاعات تماس برای ملت خود سفارت یا کنسولگری است که نزدیک ترین ملت را بازدید می کنید. اگر شما به هر گونه مشکل در هنگام خارج از کشور، این مقام اول شما نیاز به تماس است.

آنها بسیاری از تجربه با مسائل مربوط به مسافران صورت و آنها کمک خواهد کرد.

یک لیست از چیزهایی که شما نیاز دارید که در بسته را. طوری که شما کاملا می دانند آنچه نیاز به بسته بندی شده شما باید این لیست حدود یک هفته تا چند ماه پیش را. همانطور که در آن شما فراموش کردن همه چیز و یا از جمله موارد غیر ضروری جلوگیری از اگر شما در عجله برای بسته، این به خصوص می تواند کمک.

سعی کنید به عنوان انعطاف پذیر که ممکن است در مورد جایی که شما بروید. در حالی که شما ممکن است قلب شما را در تنظیم خاصی یک شما همیشه به به، انعطاف پذیر که شما می توانید باز به تجربه های جدید. مقصد مختلف ممکن است به شما صدها دلار صرفه جویی.

مطمئن شوید شما نمی حد مسائل بسته و نیز یک چک لیست برای ملزومات عمده خود را انجام دهد. بیشتر، بیشتر به شما بسته شما ممکن است مجبور به حمل، هزینه های بیش از حد توشه برای و سپس نگه دارید تا با پرداخت. کفش تمایل به بزرگتر و سنگین تر از اغلب اجسام در چمدان خود را. کاهش تعداد کفش شما شدت وزن چمدان خود را کاهش می دهد.

هنگام گرفتن پرواز نیست که خطوط هوایی خود قادر خواهید بود به ارائه همه چیز شما نیاز دارید، صرف نظر از طول پرواز باید فرض کنید. اگر سفر خود را در حال رفتن به یک مدت پتو و بالش و هدفون خود را به ارمغان بیاورد. همچنین فکر آوردن تنقلات به منظور تضمین خودتان است که شما را به چیزی میخواهی داشته.

شما فضای زیادی را نجات دهد علاوه بسیاری از این موارد آسیا هستند. سعی کنید روش های مختلف برای تاشو است که هنگام بسته بندی لباس های خود را صرفه جویی در فضا. پس از این راهنمایی می تواند کمک بیشتری اتاق را در کیسه های خود را پیدا کنید.

چه نوع از پوشش بیمه کارت اعتباری خود را ارائه می کند؟ شما مجبور به نگرانی در اگر شما پرداخت هزینه برای پرواز که باد تا لغو، مثلا ممکن است. درگیر شدن در یک بیت از تحقیقات مصرف کننده از قبل واقعا پرداخت می.

اگر مجوز موتور این خودرو می تواند برای سفرهای روز و یا سفرهای جاده ای. موتور سیکلت گاز کارآمد هستند و با بهره گیری از سوار شدن شما در مسیر صحیح قرار داده می تواند. سفر با موتور سیکلت می تواند جالب باشد تجربه.

همانطور که قبلا اعلام شد، رفتن به یک سفر دریایی شما کشف مکان های مختلف اجازه می دهد. با این حال، بسیاری از گزینه های سفر دیگر در دسترس وجود دارد. راهنمایی جامد از بالا را به تجربه سفر شگفت انگیز

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 4 = 12