خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / راهنمایی سفر به کمک خواهید دریافت

راهنمایی سفر به کمک خواهید دریافت

اگرچه سفر برای کسب و کار و یا لذت بردن است، گاهی اوقات می تواند منجر به تجربه های ترسناک. اگر شما به درستی طرح پیش رو نیست تعطیلات می تواند تبدیل به یک فاجعه. بررسی توصیه های زیر به بهترین سفر ممکن است.

هنگام سفر به کشورهای دیگر سعی کنید با استفاده از دستگاه خودپرداز برداشت را جیب نقدی به جای پول نقد خود را برای کشور ارز تبادل. بانک ها معمولا نرخ ارز بهتر است که قابل توجهی بهتر از کسانی که در دسترس را به افراد است. این شما مقدار پول خود را در طول زمان ذخیره کنید.

هنگامی که شما انتخاب می کنید که صندلی های راهرو شما برخی از گزینه های باز است. غیر از ارائه مشاهده صندلی کنار پنجره دارای مزایای چند که صندلی های راهرو را قادر خواهد ساخت که در آن شما دسترسی نامحدود به چمدان خود را سربار، دستشویی ها، کارکنان هواپیما و همچنین شما یک طرف است که امده است با شخص دیگری و یا وسایل خود را بدهد.

شما باید یک هتل است که در شهر پورت خود را کروز است که تمام نیازهای شما را با ظرفیت پارکینگ پیدا کند. شما می توانید وجود شب قبل از کروز خود را اقامت. اگر شما هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد پارکینگ کارکنان هتل چه سیاست خود را بپرسید.

اگر شما واقعا نمی خواهید به ترک حیوان خانگی خود را در خانه، تعطیلات در مکانی که در آن او می تواند شما را همراهی کنید.

این نوع از گزینه های مسافرت به دست آوردن محبوبیت است. برخی از این سگ کوچولو شامل روز مراقبت گربه چشمه های معدنی و حتی پت دوست cruises. به شما خزدار دوستان همراه، فقط بررسی که آنها را جلوتر از زمان مجاز هستند را دریغ نکنید.

اگر شما از یک کودک نو پا در سفر خود را, شما با فعالیت های نگه داشتن او مشغول آماده شود باید. در برخی از اسباب بازی های مورد علاقه خود را. طوری که آنها چیزی هیجان انگیز برای وقت خود را ممکن است بخواهید به در نظر خرید یک اسباب بازی جدید یا دو نیز هست.

ذوب یخ است که شما در یک هتل برای آب با کیفیت بهتر. از آنجا که آب لوله کشی هم خوب طعم ممکن است، سطل یخ با یخ پر کنید و اجازه دهید آن ذوب در حالی که شما خواب. پس از بیداری در صبح، شما که آب تازه قهوه که طعم توهین آمیز را استفاده کنید.

خواب دارو می تواند کمک شما از طریق پرواز خشن. برای بسیاری از مردم، خواب در هواپیما تقریبا غیر ممکن است، بین صندلی های ناراحت کننده و سطح سر و صدا است. اگر شما می خواهید یک راه یقین به آن را از طریق پرواز خود را، سعی کنید مصرف قرص خواب آور به منظور استراحت آرام و خواب را از طریق آن. هرگز قرص های خواب آور را قبل از هواپیما خود را بالا در هوا، ممکن است تاخیر و یا مشکلات دیگری پیش بینی نشده.

ساختن ترتیبات سفر آنلاین در حال حاضر راحت تر از همیشه قبل از است. سایت های مسافرتی کمک در برنامه ریزی رتبهٔ ماندوی سفر خود را با کمی تلاش. بیشتر بودجه سفر خود را رزرو سفر هوایی، اجاره اتومبیل و هتل آنلاین. بسیاری از این سایت ها ارائه می دهد معاملات بسته است که شما می توانید پول زیادی را نجات دهد. بسیاری از سایت های مسافرتی حتی شما را به سمت پیدا کردن تخفیف راهنمایی.

سفر باید زمان برای استراحت و لذت بردن از خود است. اما بدون برنامه ریزی مناسب آن می تواند استرس زا. راهنمایی از این مقاله استفاده و سفر بزرگ است

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

92 − 90 =