خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / راهنمایی برای شما ذخیره پول هنگام سفر

راهنمایی برای شما ذخیره پول هنگام سفر

این که آیا شما قصد دارید که سفر با هواپیما و اتومبیل یا قطار هدایت در این قطعه بزرگ خواهد شد. این توصیه می کند با همه چیز، از پیدا کردن دارد٬ مناسب برای بسته بندی چمدان خود را کارآمد.

به جای پول نقد برای ارز محلی تبادل در حالی که سفر در کشورهای مختلف، برخی از پول توجیبی از دستگاه خودپرداز برداشت. نرخ ارز باید بهتر شود. شما نهایت تحقق صرفه جویی قابل توجهی در این راه ممکن است.

ترک چه اشیاء با ارزش شما می توانید در خانه و آنها را در سفر خود را ندارد. بیش از اشیاء با ارزش به شما هدف آشکار برای سرقت می کنند.

همیشه پیش برنامه ریزی هنگام مسافرت های هوایی. فرودگاه واقع در شهرهای بزرگ، نا آشنا می تواند دشوار برای پیدا کردن. ترافیک اطراف فرودگاه نیز تاخیر جدی را ایجاد می کنید.

شب قبل آماده و بسته بندی شده.

مطمئن شوید که همه چیز برنامه ریزی و قبل از سفر خود را بسته بندی شده. نمی گیری پرواز خود را به شما وقت و پول هزینه.

اگر می خواهید به کشور خارجی که شما می توانید بپرسید سرور مورد ترکیبات موجود در مواد غذایی که شما را به واکنش های آلرژیک باعث یادگیری زبان درباره غذا. اگر واکنش های شدید به مواد غذایی خاص شما باید تبدیل مسلط به زبان بومی استفاده کنید که آن را به مواد غذایی خود را می آید. اگر این کار را انجام, شما می توانید از هر چیزی که شما ممکن است نسبت به سفارش و اگر نیاز باشد هشدار متخصصان پزشکی از هر گونه آلرژی.

با احتیاط از مردم است که شما هنگامی که شما در حال سفر در شهر عجیب و غریب آنها پولیس و یا مقامات دولتی می گویند که باشد. هر کسی نمی دهد پاسپورت اصلی; شما احتمالا هرگز آن دید. اگر شما برای جایی رفتن با این شخص نیز، مطمئن شوید که برای پیاده روی همراه با آنها باشد. به ماشین کسی می کنید.

اگر حیوان خانگی شما خانه را ترک نمی تواند یک هتل است که به شما این امکان را می دهد شما را به حیوان خانگی خود را با شما را پیدا کنید. بسیاری از تعطیلات حیوان خانگی دوستانه به تجربه وجود دارد. حتی حیوان خانگی روز مراقبت و چشمه های معدنی وجود دارد. برخی از cruises همچنین حیوانات خانگی اجازه می دهد. فقط هر جا که شما بروید؟ پال خود اجازه داده است که مطمئن شوید.

سعی کنید ورزش قبل از پرواز. بودن در یک پرواز برای دوره زمانی طولانی می تواند خسته کننده. ماهیچه های خود را به راحتی از همان موقعیت را برای مدت طولانی حفظ گرفتگی عضلات می تواند. اگر شما تمرین یا کشش قبل از پرواز احتمال ابتلا به گرفتگی تا حد زیادی کاهش یافته است.

کارت های کسب و کار هتل خود را و آن را در کیف پول یا کیف پول خود را. شما باید در یک مکان خارجی و از دست داده، این مورد مناسب برای گرفتن جهت یا تاکسی گفتن که در آن شما باید برای دریافت می تواند. برای هر کسی که نمی تواند به صحبت می کنند زبان واقعا خوب است.

عضویت در انجمن ها و وب سایت هایی که دور سفر. بحث در مورد تجربیات با همکار مسافران یک راه عالی برای آماده شدن برای سفر است. شما می توانید دیدار با دوستان، در مورد مقصد سفر بزرگ، و پیدا کردن جایی که برای جلوگیری از.

بنابراین، اطلاعات موجود در راهنمایی شما را خوانده ام فقط به یاد داشته باشید که شما بسته همه کیف و شروع به برنامه سفر خود را برنامه ریزی،. مشاوره در اینجا شما با هر نوع سفر کمک می کند

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 3 = 5