خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / راهنمایی برای دقیق تر و امن تر سفر هر جا شما برو!

راهنمایی برای دقیق تر و امن تر سفر هر جا شما برو!

تعطیلات باید لذت بخش و آرامش بخش و سرگرم کننده است. هنگامی که شما در برنامه حق سفر بسیار پر تنش است. از ساخت رزرو برای بسته بندی به سوار شدن به هواپیما بسیاری از جزئیات می تواند شما را در آخرین لحظه روشن. در اینجا این است که برخی از مشاوره است که اجازه خواهد داد که شما برای استراحت در تعطیلات خود را.

اگر شما برای سفر خود را از شهر بندر ترک، اقامت در هتل با پارکینگ رایگان و شب قبل از اینکه شما را ترک کنید. درخواست کارکنان هتل به پارکینگ تخفیف حتی اگر هیچ کدام منتشر می شوند.

بسته کیسه های کوچک از clothespins برای سفر بعدی خود را. در حالی که شما هنوز از آنها بلافاصله فکر می کنم ممکن است، clothespins را می تواند انجام بسیاری از توابع.

در تمرین قبل از شبانه پرواز خود را دریافت کنید. این یکنواختی را از یک پرواز طولانی کاهش می دهد. نشستن برای مدت طولانی می تواند باعث گرفتگی در پاهای خود را و بازگشت. گرفتن خوب تمرین یا قبل از پرواز خود را می تواند به شما احساس آرامش و کاهش احتمال بدن شما میزان در طول پرواز خود را در کشش.

یک کپی از برنامه سفر خود را به اعضای خانواده. این اجازه می دهد تا یکی از بستگان در خانه به جایی که شما را در هر نقطه در زمان هستند. اقامت در تماس با ما به امن. اگر آنها از محل خود آگاه هستند و شما آنها را به طور منظم با تماس، هیچ کس نیاز به نگران.

فروشگاه ها اغلب برای محصولات از جمله overcharge و فضای شما را ذخیره حداقل است. سعی کنید در چگونه شما را در جای بسته شود. با استفاده از این روش بسته بندی شما قابل توجه فضای بیشتری در توشه خود داشته باشد.

بیمه ارائه می دهد کارت اعتباری خود را برای سفر خارج از کشور می دانم. به عنوان مثال، برخی از شرکت های کارت اعتباری مشتریان خود برای پرواز که لغو هستند اما برای کارت های اعتباری خود را شارژ شده پوشش. تحقیقات وب برای انواع پوشش بیمه را به امن.

استفاده از یخ ذوب شده هتل می توانید از فیلتر آب برای قهوه صبح. یخ فیلتر شده است و شما می توانید اجازه دهید آن را ذوب یک شبه برای قهوه خود استفاده کنید. پس از بیداری در صبح، شما که آب تازه قهوه که طعم توهین آمیز را استفاده کنید.

با ماشین در ساعت شلوغی سفر نیست. اگر ساعت شلوغی بازدید از رانندگی استراحتی. این می تواند زمان بسیار خوبی برای استراحت و نیش خوردن می شود یا شاید بچه ها برای سوزاندن انرژی برخی اجازه دهید بیرون.

بنابراین شما فراموش نکنید که یادآور در آینه هتل خود را بنویسید. بسیار سخت تر به از دست دادن و یا نادیده گرفتن توجه در آینه از یک روی کاغذ نوشته شده است. نشانگر پاک کردن خشک چیزهای زیادی در هنگام انجام این کار هستند.

اگر می خواهید اجاره ماشین خودرو بیمه نامه خود را قبل از ترک خانه را نقد می کنید مطمئن شوید. شما احتمالا لازم نیست بیمه اضافی می خواهد فروشنده به فشار بر شما. به طور کلی، اکثر خودرو بیمه نامه عبارتند از پوشش برخی از که آن را به شخص ثالث مسئولیت می آید. با چک کردن سیاست خود را قبل از سفر خود را می توانید از یک تکه از تغییر ذخیره کنید.

نکات بالا شما برنامه ریزی تعطیلات لذت بخش کمک کرده اند باید. هنگامی که سفر در آینده رزرو، سعی کنید با استفاده از این راهنمایی برای شروع با. اگر شما یک تجربه لذت بخش تر داشته باشد

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =