خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / به دنبال نکات سفر اتمام این ایده ها مفید!

به دنبال نکات سفر اتمام این ایده ها مفید!

مسافرت است واقعا جالب سرگرمی برای بسیاری از مردم. تنش در برنامه ریزی ممکن است شادی شما را تحت الشعاع قرار دادن. این مقاله شامل تعدادی از راهنمایی در مورد چگونه شما می توانید را سفر برنامه های ساده تر و سریعتر.

چیدن صندلی های راهرو بهترین راه خود را به گزینه ها است. در حالی که صندلی های راهرو به شما دسترسی است به سقفی چمدان و حمام دسترسی بدون محدودیت است که اجازه می دهد تا صندلی کنار پنجره مشاهده فراهم می کند.

برخی از clothespins بسته برای تعطیلات بعدی خود را. اگر چه بسیاری از مردم هنوز معمولا بسته آنها را، clothespins می تواند مفید باشد.

اگر شما از یک کودک نو پا در سفر خود را, شما با فعالیت های نگه داشتن او مشغول آماده شود باید. اسباب بازی های آشنا و مورد علاقه شروع بزرگ است. شما ممکن است بخواهید در خرید یک آیتم جدید برای این سفر به تازگی برخی از به ماجراجویی و اطمینان بیشتر زمان توسط کودک نو پا اشغال شده است.

در وب سایت شرکت هواپیمایی به هنگام جستجوی نرخ پایین نگاه کنید. Travelocity و سایت های مشابه تنها مکانی برای پیدا کردن معاملات در airfares نیست.

ممکن است بخواهید بسته کردن همه چیز شما را در حالی که سفر. را به اطمینان حاصل شود که شما بیش از حد بسیاری از چیزها را نمی, تنها لوازم آرایش است که شما نیاز دارید. کامپایل یک لیست از آنچه شما نیاز دارید هر روز است که شما نمی توانید بدون, و آنها را. آنهایی که بیشتر به شما را.

حتما برای قرار دادن اطلاعات شناسایی داخل چمدان خود را علاوه بر برچسب معمولی توشه. برچسب ها توشه می بدون تحریک زیاد قرار می گیرند. فقط در مورد کیسه خود را به پایان می رسد تا از دست داده و بدون برچسب آن، محل شناسایی اطلاعات در داخل، پس از آن هنوز به شما به سرعت می توان بازگشت.

یافتن پست های در مورد چه پوشش مسافران و قدرت پردازش است که شرکت های کارت اعتباری شما سفر باشگاه ها و وابستگی های دیگر می تواند ارائه دهد. اگر لغو شده است شما ممکن است پول را برای پرواز خود را دریافت کنید. درگیر شدن در یک بیت از تحقیقات مصرف کننده از قبل واقعا پرداخت می.

اگر می خواهید چشم قرمز مصرف قرص های خواب آور می تواند کمک به شما برای گرفتن برخی از خواب. بسیاری از مردم مشکل خواب در هواپیما بین محیط های ناآشنا و صندلی های ناراحت کننده و مسافر و هواپیما سر و صدا کرد. طوری که شما می توانید پرواز راحت تر قرص خواب برای رفتن به خواب، استفاده کنید. بهترین شرط بندی شما این است که منتظر گرفتن قرص پس از هواپیما طول می کشد. اگر تاخیر باید رخ می دهد، شما نمی خواهید به احساس خسته قبل از پرواز خود را طول می کشد.

اگر شما در حال دیدن یک کشور دیگر انجام تحقیقات خود را جلوتر از زمان. مهم است که چه باید بکنید اگر شما از دست دادن پاسپورت است. ایالات متحده آمریکا شما می توانید این در ایالات متحده وزارت امور خارجه که دارای اطلاعات مفید در مورد شما باید بدانید که چه باید بکنید برای گذرنامه مفقود و یا اورژانس های دیگر. حاصل این اطلاعات مفید در سفر خود را. معمولا، شما می توانید جایگزین را ظرف مدت چند روز.

سفر اغلب سرگرمی چیزی که لذت می برد توسط توده ها در نظر گرفته است. به طور کلی، مرحله برنامه ریزی هر چند به عنوان لذت بخش نیست. نگاهی تمام راهنمایی های شما اطمینان حاصل شود که سفر بعدی خود را یک موفقیت بزرگ گرفت

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 − 26 =