خانه / تایلند / بهترین مراکز خرید تایلند

بهترین مراکز خرید تایلند

تایلند با بهترین مراکز خرید که از نظر قیمتی بسیار ارزان است در تابستان میتوانید با خرید از تایلند با تفریحات بسیار جذاب و هیجان انگیز اگر قصد سفر دارد تایلند یکی از کشورهای پراز تفریح و جاذبه های گردشگری فراوان که بسیار خاص میباشد

مراکز خرید بانکوک:

یکی از بهترین مزاکز خرید که میتوان گفت شهرت جهانی دارد با مناسب ترین قیمت در شهرهای بزرگی که مراکز خرید مجلل زیادی وجود دارد چگونه انتخاب کنیم؟ آیا می‌خواهید در خرید چانه بزنید به بازار بزرگ بروید البته اگر زرق‌وبرق شما را جذب و تحریکتان می‌کند می‌توانید به مرکز خرید بروید که مظهر بازاری شیک در بانکوک است. مراکز خرید چند طبقه‌ی بانکوک مانند یک بهشت است.

 

Bangkok-Shopping-Malls

 مرکز خرید:

یکی از بهترین مراکز خرید که نظیر ندارد وقتی بزرگی این بازار را ببینید شگفت‌زده می‌شوید، شاید اجناس باورنکردنی را در این بازار ببینید. شما می‌توانید صفحه‌های موسیقی قدیمی، مهره‌ها، زره‌های قدیمی تا ماهی زنده را در این‌جا پیدا کنید. چانه زدن در این بازار طبیعی است فقط باید مؤدبانه انجام گیرد. می‌توان گفت خرید در این بازار یکی از هیجان‌انگیز‌ترین تجربه‌ها در دنیا است. میان عمده‌فروشان و فروشندگان دیگر در بازارهای آخر هفته نقطه‌ی عطفی وجود دارد که برای گردشگران جالب و دیدنی است.

Chatuchak-Market

Asiatique the Riverfront:

میتوان گفت بهترین با بهترین قیمت های ارزان که فوق العاده میباشد ترکیبی از دو مرکز خرید محبوب در شهر است که اولی بازار شبانه و دیگری یک مرکز خرید بزرگ است این بازار به مکانی برای یک تجارت بین‌المللی تبدیل شده و بیش از ۱۵۰۰ بوتیک و ۴۰ رستوران دارد. بازار از ساعت ۱۷ باز می‌شود، گذراندن شب نیز در این بازار مشکلی ندارد.

Asiatique-the-Riverfront

میدان Siam:

تایلند با بهترین و مناسب ترین قیمت های ارزان که بسیار مناسب میباشد مانند یک شهر است. در واقع مرکزی برای عرضه‌ی اجناس مناسب است. این بازار شکل ظاهری و سبکی متفاوت دارد. هم‌چنین Siam یکی از گران‌ترین مناطق شهر برای اجاره‌ی زمین در بانکوک است. این مکان به شهر فرشتگان معروف است.

 

Siam-Square

 

After-Dark Shopping:

این‌ ها فقط دو نمونه از بازارهای شبانه‌ی بانکوک بود که بسیار ناب میباشد از نظر قیمت بسیار ارزان و مناسب است مهم‌ترین نکته در خرید از بازارهای بانکوک تنوع آن است در بسیاری از شهرها شب‌ هنگام، تمامی مغازه‌ها تعطیل می‌شوند. اما در بانکوک این‌گونه نیست. اگر هنگام غروب آفتاب به خیابان بروید لباس‌هایی مناسب سفر پیدا می‌کنید. بازار  اجناس تقلبی زیادی دارد و باید در خرید از این بازار دقت کنید. یکی از پربازدیدترین بازارهای شبانه در بانکوک  است که به خاطر موقعیت جغرافیایی مناسب، اجناس مد روز و امکانات سرگرم‌کننده مورد علاقه‌ی همگان واقع شده است.

After-Dark-Shopping

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 19 = 22