خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / بهترین راهنمایی سفر برای تعطیلات رویایی

بهترین راهنمایی سفر برای تعطیلات رویایی

سفر بسیار سرگرم کننده است اما اکثر مردم برخوردار نیستند در واقع برنامه ریزی سفر. جزئیات بی شمار همراه با سفر برنامه ریزی می تواند گیج کننده و طاقت فرسا باشد. با استفاده از راهنمایی های زیر برای برنامه ریزی سفرهای لذت بخش و سرگرم کننده.

اگر شما در حال سفر با کودک خود را تنها در صورتی که او از دست رفته می شود عکس کودک خود را حمل. ندانستن محل فرزند شما ترسناک است. متاسفانه، می تواند رخ دهد. داشتن یک عکس به مردم نشان می دهد که در آنها گم می تواند واقعا را تفاوت در کودک خود را به سرعت پیدا کردن.

هنگام سفر تنها ملزومات مطلق را. شما نمی خواهد که اطراف آنجا وزن بکشید و یا پیگیری از مسائل به همان اندازه. موارد کمتر شما انجام, موارد امکان کمتر با ارزش گم شدن یا دزدیده شدن. تنها چند کفش را به عنوان آنها وزن غیر ضروری را به کیسه های خود را اضافه کنید.

مطمئن شوید که شما clothespins با شما در تعطیلات بعدی خود را.

آنها می تواند بسیار مفید باشد.

ورزش کافی قبل از سفر طولانی را دریافت کنید. بودن در یک پرواز طولانی می تواند فوق العاده خسته کننده. نشسته در یک موقعیت برای دوره زمانی طولانی می تواند گرفتگی عضلات تا پاهای خود را و بازگشت.

این است که چرا ضربه سالن ورزش یا حداقل قبل از شبانه پرواز کشش می تواند کاهش یا کاملا از بین بردن هر گونه گرفتگی.

برای شما قهوه صبح، ذوب یخ یک شبه. شیر آب ممکن است که خوشمزه بنابراین سعی در پر کردن سطل یخ و اجازه آن ذوب یک شبه. شما همچنین می توانید قهوه خوشمزه در صبح دم.

عضویت در انجمن ها و وب سایت های اجتماعی است که محور سفر. دنبال مسافران شخص است که شما می توانید زمان خود را با به اشتراک گذاشتن و صحبت کردن بهترین راه برای آماده شدن برای سفر خود است. شما می توانید دوستان جدید می توانید در حالی که اجتناب از اشتباهات پرهزینه را بسیاری از مسافران در تعطیلات اما مهمتر از همه شما می توانید اطلاعات است که سفر خود را لذت بخش.

همیشه نگاهی به تاریخ انقضا که در پاسپورت شما چاپ شده است. گذرنامه قوانین می تواند در میان کشورهای مختلف متفاوت است. اگر آن را به زودی منقضی می شود بسیاری از شما ورود به کشور اجازه خواهد شد. این تمایل به طیف وسیعی از سه تا شش ماه، اما در برخی موارد از هشت ماه و یا حتی در سال برسد.

اگر شما نیاز به ویزا به مقصد خود را تعیین. شما اجازه می دهد زمان کافی برای ویزا پردازش شود گاهی تاخیر وجود دارد مطمئن شوید. اگر شما هنوز کاغذ بازی مراقبت از شما هنوز قادر خواهید بود به حرکت آزادانه.

همچنین شمع های سفر را برای زمانی که شما اقامت در هتل. شمع واقعا می تواند عطر اتاق را بهبود بخشد. نور از آن فضای عاشقانه و آرامش بخش را ایجاد می کند. آن حتی می تواند آرامش شما به اندازه کافی به کمک شما به خواب. بسیاری از خرده فروشان حمل این شمع که در اندازه های مناسب برای مسافرت و عاری از موم میگذرد فروش.

سفر می تواند بسیار لذت بخش. بهتر شما را در برنامه ریزی سفر، زمان بیشتری شما را به لذت بردن از خود را هنگامی که شما در واقع وجود داشته باشد. نگه داشتن این توصیه در ذهن حاصل که سفر خود را در مسیر باقی بماند

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 − 28 =