خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / بسیاری از اماکن برای دیدن را با زمان کمی – مشاوره برای سفر به شما کمک کند

بسیاری از اماکن برای دیدن را با زمان کمی – مشاوره برای سفر به شما کمک کند

مهم نیست که چرا شما در حال سفر, می توان آن را سرگرم کننده تجربه. دستورالعمل های بسیاری از شما باید بدانید وجود دارد. مقاله زیر بر برخی نکات بسیار مهمی است که می تواند شما را به سفر بعدی خود را ترکیب است. در حالی که درست است که افراد مختلف در سفر دیگری نگاه، راهنمایی های زیر را به همه آنها را بیشتر از سفر بعدی خود را دریافت کنید.

هر زمان که شما مسافرت تنها آنچه شما نیاز دارید و سفر نور به ارمغان بیاورد.

موارد کمتر شما انجام, موارد امکان کمتر با ارزش گم شدن یا دزدیده شدن. مقدار کفش شما را محدود کند.

بسیار مراقب باشید در هنگام ابتلا به تاکسی در یک کشور دیگر هنگامی که به سفر می خواهید. قبل از ورود به هر تاکسی می دانم اگر آن یکی واقعی است. هر کسی می تواند به عنوان تاکسی سرویس در برخواهد داشت و شما نمی دانید چکار ممکن است کسی یا جایی که شما ممکن است گرفته شود.

هنگامی که شما قصد اقامت در هتل برای امنیتی اضافه شده مطمئن شوید که شما همراه با چوب پنبه بستن درب به ارمغان بیاورد. ویژه هنگامی که شما در سفر به کشورهای جهان سوم، این ایده خوبی به امنیت بیشتری در خود اقامت است. اگر درب در اتاق خود را نداشته deadbolt های اضافی و یا زنجیره ای علاوه بر قفل اصلی، متوقف کننده درب زیر درب قبل از به رختخواب سر قرار.

زمانی که شما اقامت در یک هتل مناسب کارکنان در هتل نوک. قاعده کلی خوب ۱ $ در هر کیسه و توشه و مورد $۲-۵ روز برای خانه داری است. سپس آنها شما را به خوبی درمان اگر شما درمان کارکنان خوب،.

حتما لباس در کفش های گاه به گاه، ساده است که می تواند به سرعت برداشته شود. درک که کفش خود را باید در طی بررسی های امنیتی حذف. راحتی از اهمیت زیادی برخوردار است. سفر با هواپیما نتیجه در بسیاری از نشستن و راه رفتن بسیار کمی سنگین وظیفه کفش نیست مورد نیاز است یا توصیه می شود. جفت های مورد علاقه خود را از صندل احتمالا بهترین شرط بندی شما در کفش در هنگام مسافرت های هوایی هستند.

همه چیز را در یک مکان نگه دارید. شما خانه برای تمام موارد شما نیاز به تمیز کاری زمان زباله نیست. فروش زباله پلاستیکی است که به شما تمام نیازهای سفر شما را در یک محل ذخیره اجازه. اگر شما می توانید یکی را که متناسب با زیر تخت خود را و یا که جایی دیگر به راحتی tucked دور باشد می تواند حتی بهتر است.

سفر اندازه لوازم آرایش بسیار گران قیمت هستند و شما که خیلی اتاق را ذخیره کند. سعی کنید برای صرفه جویی در فضا در روش های دیگر مانند مؤثرتر بسته بندی و یا حذف موارد غیر ضروری. شما حتی ممکن است برخی از تکنیک های که شما را به مطالب دو یا سه بار به مراتب را در کیسه خود را بسته اجازه پیدا کردن!

تاریخ انقضا گذرنامه خود آگاه باشید. بسیاری از کشورها قوانین خاص مربوط به گذرنامه را داشته باشد. بسته به تاریخ انقضا پاسپورت کشور شده اجازه شما ممکن است. چارچوب های زمانی هر سه ماه به سال می تواند از محدوده.

هنگام رفتن در سفر آتی به طور کامل آماده شده با این راهنمایی را دریافت کنید. شما احتمالا همه نکات ارائه شده استفاده خواهد کرد اما با استفاده از آن شما را پیدا اغلب مفید سفر بزرگ این زمان و ایده های برای دفعه بعد استفاده از اطمینان حاصل شود

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 35 = 44