خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / برخی از راهنمایی مفید برای سفر ساده

برخی از راهنمایی مفید برای سفر ساده

چگونه آگاهانه شما درباره سفر کنید؟ شما هر تعطیلات دقت برنامه? هر راه که شما می تواند آن را بهبود بخشد وجود دارد؟ شما خودتان برای شرایط اضطراری و یا هر چیز غیر منتظره آماده دارید؟ به دانش لازم در مورد سفر با این مقاله ادامه خواهد داد و شما راضی باشد.

اگر شما استفاده از یک کامپیوتر عمومی هنگام سفر، جلوگیری از استفاده از آن برای انجام هر کار مالی مانند انجام بانکی و یا چک کردن تعادل بر روی کارت اعتباری خود را. کی لاگر ها برای نصب شده بر روی رایانه های عمومی ممکن است. کی لاگر ها کسی است که نصب آن به سپس دسترسی به حساب شما اجازه می دهد.

سفر هواپیما نیاز دارد که شما پیش برنامه ریزی برای جلوگیری از مشکلات. می توانید آن را مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به فرودگاه است که محل و ترافیک در یک شهر بزرگ واقع شده است. همیشه چمدان خود را شب قبل از پرواز خود را بسته بندی شده اند.

تا آخرین لحظه برای آماده شدن برای پرواز شما منتظر این نشوید. هیچ چیز بدتر از پرواز خود را از دست رفته است.

هنگامی که سفر خود را به شما را به فرودگاه محلی، نگاهی به وب سایت خود را به خطوط هوایی که ارائه خدمات پرواز به فرودگاه را مشاهده کنید. برخی از کوچکتر خطوط هوایی منشور است که زمانی که شما آنلاین, تحقیق بنابراین آنها ممکن است قیمت های بهتر از شرکت های بزرگتر پاپ نمی است.

این پیشنهاد به ترساندن شما, اما مطمئن شوید که به عنوان همیشه وجود دارد شانس گرفتن می تواند به وسیله نقلیه ساختگی و دزدیدند که توصیه می شود تاکسی سرویس استفاده می معنای. برخی از “تاکسی” هستند نه مشروع. هر کس می تواند نشانه ای است که می گوید “تاکسی” در یک وسیله نقلیه قرار داده; شما هیچ راهی دانستن که شخص است یا که در آن شما ممکن است در نهایت داشته باشد.

اگر شما راحت ترک خزدار دوستان در خانه, سپس تحقیق تعطیلات است که حیوانات خانگی اجازه می دهد! تعطیلات pet-دوستانه در حال رشد در محبوبیت و آنها را به چندین امکانات رفاهی و معاملات برای کسانی که «پت پدر و مادر.» بیشتر شامل فعالیت ها و همچنین خدمات pampering برای حیوان خانگی مورد علاقه شما است که شما ممکن است ترک حسادت است که آنها با داشتن زمان بهتر از شما. قبل از شما رزرو را درباره حیوانات خانگی خود را برای اولین بار بپرسید.

Clothespins در سفر بعدی خود را. در حالی که هنوز در لیست سفر معمولی تعداد انگشت شماری از clothespins اثبات می تواند بسیار مفید است.

هنگامی که به دنبال بهترین قیمت برای پرواز، نگاهی به وب سایت رسمی هر هواپیمایی پروازهای به مقصد نهایی خود را ارائه. در حالی که شما پاس، در سایت های مانند Travelocity و کایاک را می توانید با بهترین قیمت ها در برخی از وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی هستند.

آداب هتل اوج bellhop و خانه داری کارکنان شد. اگر فقط دلار ساده در هر کیسه و بیش از پنج هزار دلار در روز برای خانه دار کافی به اندازه کافی است، بیش از حد لازم نیست. اوج کارکنان مطمئن است که شما دریافت خدمات خوب در حالی که شما بازدید می کنند.

آید به سفر شما مطلع تر هستند? شما ایجاد یک طرح کاملا جدید، و یا تنظیمات را به طرح های موجود خود را ساخته شده است؟ هم اکنون می توانید از چیزهایی است که کار با شما و بودجه شما اضافه کنم؟ شما احساس اعتماد به نفس در توانایی خود را برای رسیدگی به اورژانس? با استفاده از راهنمایی های ارائه شده در اینجا، شما بهتر به پاسخ اين گونه سوالات باید آماده

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 83 = 92