خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / بالا سفر کارشناسان سهم اسرار خود را با شما

بالا سفر کارشناسان سهم اسرار خود را با شما

سفر با بسیاری از راهنماهای وجود دارد، می توان آن را دشوار برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید از هزار کتاب های راهنما و مشاوره و بروشور. خوشبختانه، این مقاله پر از اطلاعات مفید است که در سفر بعدی خود را باعث می شود که یکی از بزرگ است.

هنگام سفر با او، تنها در صورتی که شما دو نفر از هم جدا کنید شما همیشه عکس خوب از کودک خود را بر شما باید داشته باشد. آن می تواند یک چیز بسیار ترسناک به از دست دادن فرزند. اگر چه قطعا ویرانگر احساس، این واقعیت برای بسیاری از افراد است. داشتن عکس شما مردم بلافاصله اگر کودک از دست رفته می شود می تواند نشان دهد اختلاف قابل توجهی در آنها به سرعت گرفتن باد می تواند.

هنگام بازدید از یک کشور خارجی برای جلوگیری از ميزان خطرناک فضایی آلرژی غذایی شود. اگر آلرژی غذایی شما باید خود را با نام زبان های خارجی خود آلرژی های آشنا. این به شما توانایی هشدار خدمتکار و یا پیشخدمت غذاهایی که آلرژی به را از وعده های غذایی خود را طوری که می توان آنها را نگهداری به من بدهید.

هنگام مسافرت به کشور است که نیاز به واکسن های خاص، حتما و انجام کارهای اداری شما آنها را با شما قبلا نشان می دهد.

این می تواند یک نجات دهنده زندگانی هنگام خروج یا ورود به کشور و واکسن حتی موضوع سفر از یک شهر به دیگری در یک کشور می تواند باشد که. مقامات نمی دانم اگر شما واقع واکسن, آنها شما را قرنطینه می تواند معنی داشته اند.

اگر سفر به پارک های تفریحی و یا دیگر جاذبه های خاص اگر بلیط آنلاین در دسترس هستند و آنها را از قبل چاپ پیدا کردن. صف های طولانی و زمان انتظار شما می توانید از هزینه خدمات برای این روند خوبی به ارزش پول را. برخی از پارک در حال حاضر بلیط حاوی یک زمان خاص به منظور اجتناب از خطوط است.

دسترسی به خانواده شما اجازه دهید برنامه سفر سفر خود را. بنابراین، همیشه وجود دارد کسی که می داند که در آن شما تصور می شود. به خاطر امنیت شما همیشه تماس با این فرد بیش از حد نگه دارید. این شما را فراهم می کند با سطح حفاظت.

فروشگاه تمایل به overcharge این موارد و فضای ذخیره حداقل است، بنابراین صرفه جویی در پول. سعی کنید از برخی از تکنیک های تاشو است که فضای امن و اجازه می دهد شما را به چمدان کمتر همراه با شما. این می توانید آزاد کردن فضای برخی از چیزهای دیگر شما نیاز دارید.

ذوب یخ هتل قهوه را صبح روز بعد با استفاده از آب فیلتر شده را امتحان کنید. آب طعم خوب به ندرت، بنابراین یخ در سطل ذوب شدن یک شبه. در صبح، شما قادر خواهید بود برای دم کردن قهوه بهتر مزه کردن با آب.

با سفر وب سایت ها و انجمن ها مشارکت کنید. دیگر علاقمندان سفر با بحث و یادداشت ها با داشتن شما برنامه سفر خود می تواند کمک کند. این شما را در یک گروه از افرادی که به اشتراک گذاشتن تجارب مشابه قرار دهید.

اجتناب از ساعت شلوغی سعی کنید هنگامی که در سفر جاده. توقف برای شکستن رستوران در طول ساعت شلوغی اگر امکان برای جلوگیری از ساعت شلوغی ندارد. این می تواند زمان مطلوب را به گاز گرفتن.

با راهنمایی فوق شما می توانید شروع خواب در مورد تعطیلات خود را و برنامه ریزی برای آن. گرفتن پاسپورت توشه خود را بسته و در سفر شگفت انگیز سوار شو

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 − = 24