خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / باشد برای سفر با این توصیه های بزرگ آماده

باشد برای سفر با این توصیه های بزرگ آماده

سفر باید ماجرا بی خطر برای شما و خانواده تان باشد. بسیاری از چیزهایی که شما می توانید برای کمک به اطمینان از ایمنی خود را در حالی که شما سفر انفرادی وجود دارد. این مقاله نکات لازم است.

طرح ماه سفر خود را جلوتر از زمان. اگر شما زود پرداخت بدون در نظر گرفتن چه هزینه تعطیلات خود را, معمولا قيمت بهتر شما. با به حداقل رساندن هزینه های آخرین لحظه خود، شما می توانید بودجه سفر خود را بیشتر کشش.

هنگامی که تصمیم گیری در یک دوربین را در سفر خود را به نیازهای شما در نظر بگیرید. به عنوان مثال، باتری های قابل شارژ برای کوله پشتی در جنگل برای یک هفته بزرگ هستند. این شما مقدار زیادی از زمان و بدون هیچ زحمتی در سفر خود را ذخیره کنید.

اگر در یک کشور خارجی سفر از تاکسی سوار شدن انتخاب شود. مطمئن شوید که هر تاکسی شما را به دریافت مشروع است. گاهی اوقات، مردم سعی خواهد کرد شما را با اعتبار خود را فریب دادن.

هنگامی که ساخت هتل رزرو شود برخی برای پرسیدن در مورد هر کار نوسازی یا ساخت و ساز در این نزدیکی هست. این می تواند بسیاری از اختلال را به شما شود. با دانستن در پیش صورت لزوم سفر خود را تنظیم.

هنگام سفر بین المللی، این ایده خوبی برای آماده سازی برای رویدادهای غیر منتظره مانند misplacing پاسپورت است. ایالات متحده آمریکا وب سایت و سفارتخانه ها در اکثر نقاط حفظ. شما این را در ایالات متحده وزارت امور خارجه که در صورتی که شما باید بدانید که چه باید بکنید برای گذرنامه مفقود و یا اورژانس های دیگر اطلاعات مفید را پیدا کنید. اطلاعات چاپ و بسته بندی آن را همراه با موارد دیگر. به طور کلی، گذرنامه جایگزین می تواند در چند روز آماده.

اگر شما با استفاده از چک های مسافرتی تجاری آنها را قبل از غذا خوردن و یا خرید را امتحان کنید. هر چند چک های مسافرتی است که در بسیاری از مکان پذیرفته شده است، آنها سخت برای مقابله با. شما ممکن است کشف شما shorted دریافت با استفاده از آنها. اگر چنین است، آنها را به پول محلی قبل از خرید تبدیل.

سعی کنید بهترین, محلی نرخ هنگام رزرو هتل. بسیاری از هتل ها اجازه دهید مردم محلی تخفیف ویژه به اتاق را پر کنید. اگر می دانید محلی در مقصد خود را, آنها ممکن است قادر به شما یک معامله بهتر هتل. این تکنیک به شما بسیار کمی از پول را نجات دهد.

سعی کنید برای جلوگیری از تاخیر جت به ماندن تا حدود ۸ بعد از ظهر به وقت محلی. با تاخیر جت قرار داشتن، شما باید نگه دارید از خواب خیلی زود یا احتمال طولانی تر شدن آن را. تاخیر جت را از بین رفتن به محض این که شما در محلی برنامه پس گرفتن بدن خود را تنظیم کرده در اسرع وقت.

فکر می کنم در مورد راه های مختلف به سفر. سیستم اتوبوس است نه به عنوان آن استفاده می شود. بسیاری از انواع این سفر در حال حاضر با قدرت پردازش کوچک مانند WiFi و امکانات دیگر برای راحتی بروز. به دنبال معاملات بسته خاص از خط سفر، که می تواند کمک به شما برنامه ای برای سفر در تنگ یا کمربند.

همانطور که قبلا, با وجود ماجراجویی سفر به تنهایی، ذکر آن نیز خطرناک تر است. انواع اقدامات احتیاطی است که شما می توانید وجود دارد. درخواست مشاوره از این ماده برای اطمینان از ایمنی خود را در حالی که شما را از کاوش در جهان است

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =