خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / این نکات را بخوانید و یک سفر بدون استرس

این نکات را بخوانید و یک سفر بدون استرس

چگونه به خوبی شما را در مورد مسافرت هستید? شما به اندازه کافی برای توسعه سیستم های شخصی و یا برنامه های سازمانی برای سفر سفر? اگر شما هر گونه تغییری که باید ساخته شده هست؟ شما در صورت اورژانس آماده می شود؟ به دانش لازم در مورد سفر با این مقاله ادامه خواهد داد و شما راضی باشد.

بسیاری از موارد ارزش در خانه باقی بگذارید. داشتن اقلام با ارزش که با شما در سفر فقط به آنها از دست رفته یا دزدیده شده درخواست است.

هنگام مسافرت های هوایی باید پیش برنامه ریزی کنید. فرودگاه های بسیاری در شهرهای بزرگ واقع شده اند و رسیدن به آنها را در ترافیک انباشته شود می تواند دشوار و وقت گیر. بنابراین شما مطمئن به آماده ترک روز بعد چه شما شب قبل از پرواز شما می توانید بسته. شما نیاز به ایجاد همه برنامه سفر خود را به دور قبل از اینکه شما برنامه ای برای پرواز. وحشتناک به دست پرواز است.

برای صندلی های راهرو بروید. در حالی که می بینید، well out of صندلی کنار پنجره که در مورد همه نشانی از آن را برای شما است. در راهرو نشسته اجازه می دهد تا به شما برای رسیدن به توشه خود را و به راحتی برای رفتن به حمام گرفتن.

نوزاد خود جوان در سفرهای طولانی را اشغال نگه دارید. سعی کنید برخی از اسباب بازی مورد علاقه کودک شما به ارمغان بیاورد.

جدید آوردن اسباب بازی به او علاقه مند سفر تمام.

مهم ترین اطلاعات و موارد نزدیک به شما را در همه زمان نگه دارید. اگر حمل یک کیف پول شما می خواهید برای اطمینان از که آن را زیر بازوی شما جمع است امن. اگر تسمه به اندازه کافی طولانی، شما باید تسمه عبور از بدن شما داشته باشد. قادر به حمل کیسه با دسترسی آسان به هر یک از جیب نیست. هنگامی که شما به چیدن کیسه های خود را در نظر این چیزها.

اشتراک گذاری برنامه سفر سفر خود را با یک عضو خانواده یا دوست مورد اعتماد. پس از آن، مردم در خانه همیشه جایی که شما در طول سفر خود را می دانید. آن شخص تماس به طور منظم به آنها شما را امن می دانم اجازه بگیرید. آنها نمی خواهد نگران اگر شما چک کنید صورت پیش تعیین شده.

ممکن است بخواهید بسته کردن همه چیز شما را در حالی که سفر. Overpack لوازم آرایش، فقط آنچه شما نیاز دارید به ارمغان بیاورد. فهرست آنهایی که بیشتر در طول روز استفاده می کنید و نمی توان بدون. بسته به کسانی است که ضروری است.

بارانی که پوشش های نرم که آرامی بسته بندی برای سفر طولانی خود را بسته. شما می دانید که آب و هوا می خواهد مانند. شما آن را متوجه ممکن است اما کت سبک وزن اضافی شما را به خودتان محافظت در برابر باران نیز شما گرم در آب و هوای سرد نگه دارید.

استفاده از یخ ذوب شده برای قهوه صبح. نوشیدن آب در حالی که سفر می توانست ناراحت کننده نتایج. شما باید به هتل خود را ظرف یخ را برای ذوب یخ خواب استفاده کنید را انتخاب کنید. پس از بیدار شدن از خواب در صبح، آب خود را آماده رفتن خواهد بود.

شما درباره سفر آگاه تر شما احساس نمی? شما احساس اعتماد به نفس بیشتری در برنامه سفر خود را? بودجه و برنامه های خود را برای حفظ آسان تر است؟ شما آماده برای مقابله با اورژانس دررسد با این راهنمایی مفید در ذهن، باید وجود داشته باشد هیچ سوال در ذهن شما باقی مانده است

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 8 = 1