خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / امن باقی می ماند و هنوز هم آن لذت ببرید در حالی که سفر!

امن باقی می ماند و هنوز هم آن لذت ببرید در حالی که سفر!

وجود دارد این است که بسیاری از مکان های بزرگ است که شما می توانید ببینید. مردم در سراسر جهان لذت می برد به مقصد عجیب و غریب سفر.

برنامه ریزی اجازه می دهد تا یکی برای لذت بردن از سفر رویایی خود. شما می توانید سفر خود را بیشتر با این راهنمایی لذت ببرید.

هنگامی که شما در حال سفر به کشورهای خارجی اگر شما آنها را، حساسیت های غذایی خود را در نظر بگیرید. اگر آلرژی غذایی ویژه بد است، به این زبان خود مطمئن شوید. شما می توانید بگویید کارگران از وضعیت شما و اطلاع رسانی پزشکان اگر چیزی اتفاق می افتد.

هنگامی که برنامه ریزی یک مسافرت به مقصد جدید باز شود. اگرچه ممکن است بیشتر سرگرم کننده خاص تعطیلات منطقه عاشقت شده است، تجربه های مختلف سفر خاطرات جدید ایجاد کنید و حتی ممکن است آرامش بخش تر. مقصد مختلف ممکن است به شما صدها دلار صرفه جویی.

با احتیاط از مردم است که شما هنگامی که شما در حال سفر در شهر عجیب و غریب آنها پولیس و یا مقامات دولتی می گویند که باشد. پاسپورت واقعی را نمی دهد هر کسی. اگر آنها می خواهند به شما را به دفتر نزدیک حمل و نقل راه رفتن با آنها. دریافت به وسیله نقلیه با کسی است که شما نمی دانید.

بررسی وب سایت های خطوط هوایی خود را برای دریافت بهترین معامله. گاهی اوقات آنها را به بهترین قیمت.

اگر سفر هواپیما, تنقلات به ارمغان بیاورد. میوه و آجیل یا granola را گزینه های عالی. شما مقدار زیادی از پول را با انجام این کار بیش از حد ذخیره.

بنابراین می توانید سریعتر به یک منطقه زمانی مختلف تنظیم کنید شما قبل از هشت ساعت خواب نمی افتد مطمئن شوید. سعی کنید به ماندن تا زمان مناسب بیدار حتی اگر احساس خستگی از تاخیر جت. اگر شما خیلی زود خواب شما احساس جت عقب مانده برای دیگر ممکن است در نهایت. به وقت محلی تنظیم بهترین راه برای شکست اثر تاخیر جت است.

آوردن همراه عکس گذرنامه های اضافی. اگر پاسپورت نوعی دزدیده شده یا گمشده باد تا, آن ممکن است در حالی که برای آن جایگزین کنید. حتما به نسخه های اضافی از اسناد مهم سفر فقط در مورد اصل از دست داده و یا در جای اشتباه. همچنین آوردن نسخه سند است که خیلی سریع تر انجام کارها کمک می کند.

اگر عمیقا خواب نیست، شمع چیز خوبی را داشته است. هتل دیوار که بزرگ برای خواب هستند. خوب گوش شما را از شنیدن سر و صدا است که شما می توانید نگه دارید تا در شب نگه دارید.

پرواز اولیه را. کمتر از فرصتی که این تاخیر خواهد شد وجود دارد. هواپیما شروع به عقب در طول روز، بیشتر و بیشتر پروازهای تعویق افتاد. پرواز اولیه کمتر از تغییر حمایت شدن است.

اگر شما در حال سفر به یک کشور دیگر نوشیدن تنها آب بطری را در نظر بگیرید. برخی از کشورها نه پاک کردن و یا تقطیر آب خود را و در نتیجه سرشار از باکتری های خطرناک است. همچنین آب بطری استفاده می شود زمانی که مسواک زدن دندان های خود را. آب بد به قلم مو دندان های خود را با استفاده از فقط شما را بیمار می تواند.

هنگامی که شما شروع به برنامه ریزی هیجان سفر شروع می شود. شما ممکن است به مقابله با چه زمانی که می شنوید از وحشت سفر است ترسیده. ما امیدواریم که این نکات کمک خواهد کرد که شما کنار هم قرار دادن یک طرح کامل بنابراین شما می توانید رویای سفر خود را درک کنند

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

65 − 56 =