خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / اطلاعات است که کمک خواهد کرد که هر کسی باید تعطیلات بزرگ

اطلاعات است که کمک خواهد کرد که هر کسی باید تعطیلات بزرگ

حتی زمانی که شما در حال سفر برای کسب و کار مسافرت لذت بخش و هیجان انگیز، است. پول زیادی را صرف راهی مطمئن برای خراب کردن لذت سفر است.

این مقاله شامل راهنمایی در مورد نحوه به حداکثر رساندن بودجه سفر خود را با به حداقل رساندن هزینه های خود را.

اطلاعات مهم سند هنگامی که قصد سفر خارج از کشور. می دانم که در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده است و چگونه می توان آنها را رسید شما باید نیاز به تماس با آنها. اگر شما به هر گونه مسائل در طول سفر خود را اجرا، این مردم شما باید فورا در هستند. آنها بسیاری از تجربه با مسائل مربوط به مسافران صورت و آنها کمک خواهد کرد.

این مهم است که شما را به وجدان آلرژی غذایی به هنگام سفر به سرزمین های خارجی است. اگر شما از آلرژی غذایی شدید رنج می برند, شما می توانید کسانی که صحبت می کنند حاصل مواد غذایی مربوط به شرایط در زبان مقصد سفر خود را.


می توانید استفاده از این تسلط به اطلاع مردم خود آلرژی و، در صورت نیاز، آنها را به پرسنل پزشکی توصیف.

تنها چیزهایی که لازم بسته. کمتر شما را با شما، کاهش شانس از شما داشتن اشیاء با ارزش خود را از دست داده و یا به سرقت رفته. توجه به شماره کفش شما، آنها تمایل به بزرگ و سنگین.

همه ما عاشق حیوانات خانگی ما و اگر شما به سادگی حاضر به آنها را در لانه قرار دادن هیئت مدیره چرا راه سفر با آنها را انتخاب کنید? تعطیلات برای صاحبان حیوانات خانگی بیشتر و بیشتر محبوب تبدیل شدن و ارائه برخی تسهیلات تخفیف برای حیوانات خانگی و خانواده های آنان. شما ممکن است دریابید گربه چشمه های معدنی امکانات مراقبت روزانه سگ کوچولو و کشتی است که حیوانات خانگی خوش آمدید. نه با تجربه به خاطر ترس و دوستتان خزدار همراه به ارمغان بیاورد.

اگر شما پرواز یا رانندگی با یک کودک، حیاتی است به خصوص اگر سفر طولانی است شما را امتداد چیزهایی که کودک شما سرگرم, نگه داشتن است. نگاهی به چند بازی های مورد علاقه و اسباب بازی. همچنین، در نظر گرفتن برداشت تا چیزی جدید. اسباب بازی جدید بیشتر احتمال دارد به فرزند شما توجه از چیزی است که آنها قبل از دیده است.

شما را به حد پرداخت بسیار برای این موارد و شما نه واقعا که خیلی اتاق در توشه خود را نجات دهد. سعی کنید روش های مختلف برای تاشو است که هنگام بسته بندی لباس های خود را صرفه جویی در فضا. طرح بسته بندی شما می تواند فضای جدی را در توشه خود را ذخیره کنید.

سفر می تواند یک ابزار عالی آموزشی برای خانواده تان. تا زمانی که شما امن, رفتن به کشورهای در حال توسعه می تواند آموزش را بچه های خود را در کشورهای دیگر چگونه کار می کنند. سفر خارج از کشور شما درک بهتر جهان و تحمل بیشتری از دیگران کمک خواهد کرد.

هنگام قهوه در اتاق هتل، شما باید از یخ ذوب شده هتل استفاده کنید. یخ فیلتر شده است و شما می توانید اجازه دهید آن را ذوب یک شبه برای قهوه خود استفاده کنید. هنگامی که شما را تا روز بعد این آب شیرین برای دم کردن گلدان قهوه که طعم بهتری استفاده کنید.

هنگام استفاده از راهنمایی هایی از این دست و هوشمند سفر بسیاری از نارضایتی های کوچک را صاف از سفر خود را. مهم نیست که در آن شما در سفر است، شما آن را دانستن بیشتر بدست خود پول ارزش از آن لذت ببرید

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 1