خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / آنچه شما باید قبل از سفر بعدی خود را بدانید

آنچه شما باید قبل از سفر بعدی خود را بدانید

چقدر این که آیا شما در حال برنامه ریزی سفر عجیب و غریب و یا گرفتن خار از لحظه گردش گاه آن جزئیات کوچک است که عامل تصمیم گیری می تواند در وقت شما دور از خانه لذت. پیشنهادات و انتقادات در این مقاله به شما تجربه سفر بهتر کمک می کند.

هنگام رفتن به کشورهای خارجی، هوشمند در مورد آلرژی غذایی شود. به خصوص اگر شما آلرژی شدید هستند، شما باید نام مواد غذایی در هر زبان لازم است یاد بگیرند. انجام این کار شما رستوران ها چه غذاهایی شما قادر به خوردن و یا حداقل قادر به متخصصان پزشکی چه اشتباه است می توانید بگویید.

هنگامی که شما برنامه سفر بعدی خود را, دوربین های دیجیتال است که شما با توجه به در آن سفر خاص را انتخاب کنید. اگر شما کمپینگ خواهد شد به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید بسته باتری اضافی. مطمئن شوید دوربین شروع می شود و بنابراین شما هر شات گرفتن به سرعت تمرکز.

اگر سفر خود را به شما طول می کشد تا پارک های تفریحی و یا هر جای دیگری که نیاز به بلیط، آنها را خرید آنلاین.

چند بار شما می توانید آنها را در خانه چاپ و ذخیره مقداری پول بیش از حد. گاهی اوقات شما می توانید معامله خوبی دریافت کنید و یا حتی اگر اینکار را نکنید، شما را وادار به جست و خیز خطوط طولانی پذیرش هزینه های کوچک به شما پرداخت ارزش آن است.

اگر پارک ارائه می دهد بهنگام ورود، نیز، شما آن به خط پذیرش پرش استفاده کنید.

قبل از رزرو هر گونه هتل انجام تحقیقات خود را. شکار کردن وب سایت ها که قابلیت نقد های کاربران از هر چیزی که شما ممکن است شخصا علاقه مند. دریافت مشاوره از دوستان که وجود قبلا سفر کرده اند ممکن است. هنگامی که شما انجام این تحقیقات، شما بهتر آماده خواهد شد و می دانید چه باید بکنید و در حالی که بازدید.

هنگامی که شما به هتل خود را زنگ امتحان کنید. آیا توسط تصادف ساده یا شوخی های نفرت انگیز بسیاری از مسافر در اوایل صبح یا بدتر در وسط شب بیدار شده است توسط ساعت زنگ دار در کنار بستر خود را. طوری که شما می توانید خواب مسالمت آمیز زنگ راه افتادیم.

هنگام رانندگی و یا گرفتن یک هواپیما با یک کودک نو پا, چیز جالب به اندازه کافی با شما برای کودک شما طي سفر طولانی مهم است. بسیاری از اسباب بازی برای جلوگیری از استرس و بدون هیچ زحمتی به ارمغان بیاورد. برای خرید حداقل یک اسباب بازی جدید برای سفر، از آنجا که این تازگی کامل می خواهد و یک کمی شما را توجه برای مدت طولانی تری از زمان نگه دارید خوب است.

همیشه به یاد داشته باشید تا نوک خانه­دار و bellboys. یک نکته مناسب ۱ دلار برای هر قطعه از توشه دارید و $۲-۵ دلار در هر روز برای خدمات خانه داری در نظر گرفته شده است. انجام این کار نه تنها نشان می دهد که شما کار آنها بود، اما آن نیز رابطه خوبی با آنها گردد خواهد شد.

شما باید آگاه باشند از بیمه نامه های موجود از شرکت کارت اعتباری شما و سیاست های خاص را مربوط به کشورهای خارجی. شما مجبور به نگرانی در اگر شما پرداخت هزینه برای پرواز که باد تا لغو، مثلا ممکن است. درگیر شدن در یک بیت از تحقیقات مصرف کننده از قبل واقعا پرداخت می.

آیا شما راه کوتاه یا دراز مدت سفر قبلا اظهار داشت شما را به لذت بردن از سفر خود را برنامه می تواند. راهنمایی از مسافرانی که لذت بردن از سفر از جمع آوری کرده اند

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

77 + = 84