خانه / جاذبه های توریستی / تایلند / آماده شدن برای سفر امروز با این توصیه

آماده شدن برای سفر امروز با این توصیه

مسافرت است مانند ترک خانه خود برای تفریح ماجراجویی. ساخت لیست شما تجربه برخی از چیزهای جالب در طول راه می تواند کمک کند اما که تنها اگر شما به درستی آماده است.

راهنمایی های زیر کمک باید که شما برنامه سفر خود را قبل از ترک.

اشیاء با ارزش اضافی که شما لازم نیست را ندارد. اشیاء قیمتی جلب توجه و افزایش خطر ابتلا به قربانی سرقت.

مسافرت هوایی نیاز به کمی از برنامه ریزی. فرودگاه های بزرگ می تواند مشکل را به دلیل تاخیر طولانی ترافیک. انجام تمام خود را روز قبل از بسته بندی. خودتان را کاملا آماده رفتن شب قبل از سفر خود را دریافت کنید. کمی دیگر که می تواند بدتر از نمی گیری پرواز شما وجود دارد.

حتما به خوبی، روشن، رنگ عکس کودک خود را در رویداد ناراضی کودک خود را آماده در دست از دست داده می شود. می توان آن را وحشتناک برای پسر یا دختر خود را از دست. اگر چه قطعا ویرانگر احساس، این واقعیت برای بسیاری از افراد است. دسترسی آسان به عکس کودک می تواند به تسهیل هر جستجو لازم تلاش در آنها از دست رفته کنید.

هنگامی که شما در حال دیدن یک هتل در خارج از کشور, شما ممکن است احساس کمتر از امنیت در محیط جدید. Doorstop به همراه assuage نگرانی های خود را در مورد ورود ناخواسته به ارمغان بیاورد. آنها کوچک، آسان به بسته و درب آنها از باز نگه می دارد.

قبل از رزرو انجام تحقیقات خود را ساخت. بررسی وب سایت جستجو برای کاربر در مورد مقصد خود را. سعی کنید مردم شما می دانید که سفر وجود دارد. انجام تحقیقات خود شما می دانید چه باید انتظار و همچنین کمک به شما انتخاب کنید آنچه شما واقعا می خواهید به کار هنگامی که شما را به مقصد خود را کمک خواهد کرد.

چک کردن وب سایت هواپیمایی برای معاملات بزرگ. در حالی که شما پاس، در سایت های مانند Travelocity و کایاک را می توانید با بهترین قیمت ها در برخی از وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی هستند.

همیشه به یاد داشته باشید تا نوک هر پرسنل هتل. مردم به طور کلی باک در هر کیسه bellhop و ۲-۵ در هر روز برای خدمتکار توصیه. شما خواهید دید که این قانون ساده کلی اقامت خود که بسیار بهتر را و افرادی که کار وجود دارد از راه خود را به شما لطفا رفتن.

نگه داشتن همه چیز سازمان یافته. پشم شویی خانه خود را برای همه چیز شما نیاز برای سفر خود را زمان زیادی صرف نیست. خرید بن ذخیره سازی برای کمک به سازماندهی همه چیز که مربوط به سفر. از آنجا که می توانید آن را پنهان و هنگامی که شما مورد نیاز به سرعت بازیابی یک ظرف است که می تواند زیر تخت پنهان بزرگ است.

خرما در وقتی که انقضای پاسپورت را بررسی کنید. بسیاری از کشورها قوانین صریح در مورد پاسپورت است. اگر پاسپورت شما در مقدار زمان انقضای شما به کشور خود مجاز شود ممکن است. این تمایل به طیف وسیعی از سه تا شش ماه، اما در برخی موارد از هشت ماه و یا حتی در سال برسد.

در حالی که راهنمایی و اطلاعات است که ما باید به شما در اینجا در این مقاله به ذهن شما را در سهولت قرار داده در حالی که سفر، هیچ کس به سفر می خواهد بدون آن نشیب و فراز زندگی معنای. آنچه شما آموخته شده در اینجا استفاده کنید و لذت بردن از سفر خود را

مطلب پیشنهادی

The Best Advice For Travel That Will Help You

Seeing the world can help change your perspective about many areas of life. Traveling can …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 71 = 77